Gezond Zaltbommel»
Op 8 mei ging het vrolijke Deurdweilgezelschap naar Zaltbommel. Daar werd voor het eerst een dweildag georganiseerd, maar ze mogen dat vaker gaan doen! De podia waren allemaal erg goed en de verzorging was uitstekend. Twee tassen vol met broodjes, melk, karnemelk, bananen, appels en cola light. Zo n gezonde dweildag hebben we nog nooit gehad. We kwamen nog net een paar vitamientjes (en puntjes) tekort om de eerste prijs te pakken. Deze ging naar t Satte Erremenieke uit Zwijndrecht. ...
zaterdag 8 mei 2010 | Posted in
, | Meer over Gezond Zaltbommel »
, | Meer over Gezond Zaltbommel »
Klik hier voor het Deurdweilers nieuwsarchief
zaterdag 8 mei 2010
Tijd: 11:30 tot 18:00 uurDweildag Zaltbommel: Vertrek 10:30 bij Ronald
Om 11:30 moeten we in Zaltbommel zijn. Stel je TomTom in op Restaurant La Provence
(Gamerschestraat 81- 5301 AR Zaltbommel )
Op zaterdag 8 mei 2010 wordt er een festival gehouden voor blaasorkesten/dweilorkesten in Zaltbommel. Een festival met een geheel andere, nieuwe opzet.
Kapellen kunnen zich inschrijven voor de hoofdklasse/middenklasse/basisklasse(leut). Beoordeling zal oa zijn op: zuiverheid, show, samenspel, uitstraling en repertoire.
Er is een vak- en een publieksjury. De dag zal officieel aanvangen om: 12.30 uur, de prijsuitreiking zal om 17.00 uur zijn op het hoofdpodium. In de verschillende klassen zijn prijzen te winnen natuurlijk de gebruikelijke 1e, 2e en 3e prijs.
Degene die het hoogst aantal punten van de dag heeft wint de Torenspitsbokaal (dit is een wisselbokaal) en een bedrag van 250 euro en mag zich daarmee een jaar lang kampioen van Gelderland noemen.
De publieksjury wijst die dag ook nog de meest opvallende of originele kapel aan en deze wint de publieksprijs. Ook voor de meest opvallende muzikant is er een prijs weg te geven. Iedere kapel krijgt een officieel rapport toegestuurd en een actiefoto van die dag.
Kom op 8 mei naar Zaltbommel want daar is van alles te doen:
-Uiteraard het festival voor blaas en dweilorkesten vanuit heel Nederland
-zaterdagmarkt
-geranium /groenmarkt
-er zijn verschillende gezellige terrassen open
-u kunt de bekende Sint Maartens toren bekijken en beklimmen
-bezichtigen van het Stadskasteel
-wandelen door het mooie oude vestingstadje en bezichtigen van de mooie oude monumentale panden met mooie gevels
-wandelen over de mooie waalkade
-Thee drinken in de tuin van de oude Watertoren
etc etc etc
Uiteraard is het ook de zaterdag voor moederdag en zullen de ondernemers van de ondernemersvereniging hier ook aandacht aan besteden.
-Wij verzoeken de kapellen een uur voor aanvang aanwezig te zijn en zich te melden in Grand caf�/restaurant de Verdraagzaamheid.
-Aanvang festival is 12.30 uur.
-Vanaf 10.00 uur is er een aparte parkeerplaats open voor de deelnemers.(parkeren kan alleen met de nog toe te zenden parkeerkaarten en routebeschrijving)
-Het speelschema ontvangt u op de dag zelf.
-De finale zal plaatsvinden op het hoofdpodium. Deze staat ook voor Grand caf�/restaurant de Verdraagzaamheid. -Het einde van het festival zal rond 18.15 uur zijn
Soort optreden:
Meer info: http://www.harmonie-dekarel.com/geldersblaasfestival/?page_id=36
Deze pagina: http://www.deurdweilers.nl/optreden/1253/dweildag-zaltbommel
Locatiegegevens Dweildag Zaltbommel:
Lokatie: CentrumAdres: Gamerschestraat 81
Plaats: Zaltbommel
Routebeschrijving
(sateliet)
Informatie voor leden m.b.t. Dweildag Zaltbommel
Als Deurdweilerslid kun je hier inloggenBekijk de volledige agenda


