| | dweilorkest de deurdweilers videoYouTube | dweilorkest de deurdweilers rssRSS | Login with Facebook | Login |     

Meer over de Bemmelse Dweildag>>



Bram en Eelke halen diploma

maandag 14 juni - Deurdweiler Bram Aarntzen (trompet) heeft vandaag (17/06/2004) zijn havo-diploma behaald! Gefeliciteerd Bram! Maak er een heftig feestje van en ontzettend veel succes met je vervolgstudie Facilitaire Dienstverlening aan de HAN in Nijmegen!!


Secretaresse Eelke van de Fanclub heeft vandaag (17/06/2004) haar vwo-diploma behaald! Gefeliciteerd Eelke! Maak er net zoals Bram een geweldig feestje van en ontzettend veel succes met je vervolgstudie Psychologie aan de Universiteit van Utrecht!!

Ook de dames van de Natte Kar zijn allemaal geslaagd! Lonneke Vos (vwo), Lonneke Stoffels (havo) en Margot Pauwels (vwo) allemaal van harte gefeliciteerd!! Veel succes met jullie vervolgstudies!!

Dan nu weer verder met de berichtgeving over de Bemmelse Dweildag!! Hier werden we geen 5e, maar zelfs 4e!!!

Ons goede resultaat blijkt achteraf nog beter te zijn!!! Door een rekenfoutje is Dweilorkest Sorry geen winnaar geworden, maar De Stadse Bloazers.

Dweilorkest Sorry viel terug naar een plek onder ons, waardoor wij weer een plekkie gestegen zijn! Yes!!!! Maar wel heel lullig voor Sorry... (ze hadden geen toepasselijkere naam kunnen hebben)

Wij als Deurdweilers hebben in ieder geval een fantastisch weekend gehad. We kwamen vrijdagavond al lekker in de stemming op een bruiloft in Babberich. Vandaaruit naar het Dweilkamp in Bemmel waar het als vanouds weer gezellig was met de jaarlijks terugkerenden muzikanten van De Zeuroren en "die kerel met die rode trompet" (oftewel Rob)

Zaterdag overdag nog ff een keer geoefend op de camping, in het centrum van Bemmel en 's avonds nog opgetreden voor de caravanclub.

Inmiddels was onze legertent veranderd in een grote vuilniszak nadat we er 40 meter landbouwzeil overheen getrokken hadden om zo toch nog droog te kunnen liggen.

Zondagochtend dolle pret toen iedereen roze aan het ontbijt verscheen. Na nog een zeer korte "soundcheck" bij de tent op naar Bemmel. Het was nog frisjes, dus met frisse moed en een slechte adem van alle alcohol :-) op naar Bemmel waar Bart ons al op stond te wachten. Nadat trompettist Bart ook roze was gemaakt konden we beginnen met ons eerste optreden. Het ging al meteen lekker, maar zoals altijd wisten we dat het 1e optreden nooit de beste is!

Het weer werd steeds beter en onze muzikale optredens ook. Ook het publiek kwam in steeds grotere getalen naar onze optredens kijken! Echt geweldig!! Wat een kick om te spelen voor zoveel mensen!!! Bedankt!!
Ook leuk om te zien dat er veel fans rondliepen met de roze briefjes van onze fanclub!


Na ook nog even gekeken en gespeeld te hebben bij de schitterende Living Statues uit Angeren (!!!!) was het tijd voor de finale die weer eens te lang duurde...
Toen de winnaar bekend werd gemaakt waren wij ook nog ongeveer het enige orkest dat stond te spelen, maar dit werd wel bijzonder gewaardeerd valt inmiddels uit ons gastenboek te lezen. Helaas voor de toen gehuldigde winnaars bleek dat de organisatie een fout had gemaakt met de puntentelling en achteraf De Stadse Bloazers nog tot winnaars werden uitgeroepen.

Wij werden op de 5e plek vernoemd, maar dit bleek een dag later 4e te zijn geworden toen maandagavond de officiele puntentelling bekend werd. Nog mooier!

's avonds nog met een 8-tal deurdweilers in Bemmel achtergebleven en maandag de tent weer afgebroken. Die kan weer voor 3 weken de schuur in, want dan gaan we naar Heerenveen!

Wie nog geen genoeg kan krijgen van De Deurdweilers nodigen wij uit om vanavond samen een klein feestje te komen vieren op deze 4e plaats in het Dorpshuis. Tevens kun je daar genieten van Nederland - Duitsland op groot scherm!

(en een uitgebreid foto-overzicht op onze site http://www.deurdweilers.nl/foto voor de foto's en de living statues)

Laat een berichtje achter over Bram en Eelke gefeliciteerd met jullie diploma!!


Stem of voeg toe aan
Plaatsen/stemmen op NUjij  Plaatsen/stemmen op Digg  Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us  Voeg toe aan je Google bladwijzers  Abonneer je op de RSS-feed van deze site  Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner  

© 2012 Dweilorkest De Deurdweilers Angeren