zondag 13 december 2009 - Gisteravond was het weer zover: het kerstFEEST in Angeren, georganiseerd door Dweilorkest de Deurdweilers. De Retteketet Showband ooit gespot in Ooij: een supergave band waarmee je een mooi feestje kan bouwen. Na de vele voorbereidingen is het Dorpshuis weer in kerstsferen gebracht en de muzikanten hebben weer hun mooiste kerststaloutfit aangedaan. Om half negen is de soundcheck gereed en verwelkomen we de eerste bezoekers.
Iedereen heeft er ontzettend veel zin in! We zien veel familie en fans binnenkomen en ook veel Angersen die we van carnaval en andere gelegenheden kennen. Nog een beetje zenuwachtig of alles wel goed verloopt wachten we de eerste klanken van de band af. Na een aantal nummers zit de sfeer er goed in! En na één setje gaan we zelf ook nog het podium op om te genieten van het publiek. Ook wij hebben een kerstnummertje ingestudeerd en iedereen zingt en danst vrolijk met ons mee! Met de laatste nummers Brand New Day, Nee nee geen arrenslee en 't Dondert spelen we samen met de Retteketet Showband. En dat is toch zo gaaf om te doen! De laatste twee sets van de band zijn aanstekelijk, de polonaise wordt meerdere malen in gezet en iedereen heeft zijn stem schor gezongen. Met een mix van kerstnummers en bekende nederlandse en buitenlandse krakers genieten jong en oud in Angeren van een heerlijk avondje uit! We zien veel mensen met een glimlach op hun gezicht naar huis gaan en daar doe je het voor! Ook al begint het opruimen dan pas, haha!
Wij wensen iedereen fijne feestdagen toe! We hopen jullie volgend jaar weer tijdens één van onze optredens te zien. Misschien wel tijdens de carnaval!