zondag 29 mei - Van vrijdag tot en met zondag verbleven de Deurdweilers in een gezellige accomodatie in de buurt van Uden. Naast gezelligheid, bier en een pauw was het ook even serieus omdat er ook gerepeteerd werd.
Nadat vrijdagavond iedereen een plekje in een van de stapelbedden had bemachtigd werd er natuurlijk uit volle borst Lang zal ze Leven gezongen voor Erik die jarig was die dag. Na het lekkere gebak werd er even een uurtje gerepeteerd en daarna bleef het nog lang gezellig met o.a. een voetbaltafel.
Zaterdag werden er groepsrepetities gehouden en in het zonnetje kwamen er s middags ideeen voor een leuke show. Na nog een leuk optreden voor de aanwezige campinggasten werd een toeristische route naar Uden gereden om lekker uit eten te gaan bij een Mexicaan. Helaas moesten we na dit overheerlijke diner afscheid nemen van een groep Deurdweilers die zondags op concours moesten met een andere vereniging.
De overgebleven deurdweilers vermaakten zich onder het genot van een drankje en een sigaartje nog opperbest de rest van de nacht.
Zondags werd het hele programma nog eens doorgespeeld en werd de tijd bijgehouden. Shit, voor 25 minuten muziek en we hebben er maar 15. Na veel gesteggel en gestreep van herhalingen hielden we exact 14 minuten over. Daarmee gaan we het doen over 3 weken.
Een uitgebreid verslag volgt uiteraard in het volgende fanclubblad die vlak na de dweildag zal verschijnen.
De Bemmelse Dweildag - 12 juni - .... be there!!!